Aktualności

Nie czekaj na zimę i kup swój SKI Pass już dziś. Zamawiając karnet do 31 października niektóre rabaty sięgają aż 35% co w praktyce pozwala kupić karnet nawet 119 PLN!


Do zimy pozostało już naprawdę niewiele czasu, dlatego już teraz ruszamy z coroczną przedsprzedażą karnetów na 6 osobową kolej linową w stacji narciarskiej Winterpol Karpacz Biały Jar. Nasza oferta przedsprzedaży to doskonała okazja do zakupu karnetów z mega rabatami – na niektóre z nich rabaty sięgają aż 35%. Warto zaznaczyć, że oferta z tak dużymi rabatami jest ograniczona czasowo i obowiązuje od 14 września do 31 października. Nie oznacza to jednak, że w listopadzie i grudniu czy nawet w styczniu i lutym nie będzie możliwości nabycia karnetów w ramach przedsprzedaży – owszem karnety będą wciąż dostępne, ale czym bliżej zimy tym rabaty będą mniejsze.

Aby dokonać zakupu karnetów z rabatami należy przejść do sklepu online.

Karnety 6 dniowe

Kupując karnety 6 dniowy możemy liczyć na najwyższe rabaty wedle zasady im dłużej tym taniej. Opcję karnetu 6 dniowego mamy dostępną w dwóch wariantach. Pierwszy z nich to 6 dni dzień po dniu, a drugi to 6 dni na dowolne dni sezonu. Oba warianty ważne są każdego dnia przez 12 godzin dziennie co oznacza że można szusować od godziny 09:00 aż do 21:00.

• Karnet 6 dniowy 09:00 – 21:00 (dzień po dniu) – rabat 30% - taniej o 88,50 PLN
• Karnet 6 dniowy 09:00 – 21:00 (dowolne 6 dni sezonu) – rabat 35% - taniej o 119 PLN

Karnety 3 dniowe

W przedsprzedaży również z sporym 25% rabatem znajdują się również karnety 3 dniowe. Występują one,  podobnie jak karnety 6 dniowe w dwóch wariantach: 3 dni dzień po dniu i 3 dowolne dni w przeciągu 6 dni. Tak jak w przypadku karnetu 6 dniowego karnety 3 dniowe ważne są każdego dnia przez 12 godzin dziennie co umożliwia nam szusowania zaaz od otwarcia wyciągu (09:00) aż do zamknięcia (21:00). W tym przypadku karnety możemy kupić taniej o 45 PLN oraz 50 PLN.

• Karnet 3 dniowy 09:00 – 21:00 (dzień po dniu) – rabat 25% - taniej o 45 PLN
• Karnet 3 dniowy 09:00 – 21:00 (dowolne 3 dni z 6) – rabat 25% - taniej o 50 PLN

Karnet 2 dniowy

Z całkiem sporym rabatem bo sięgającym również 25% można nabyć karnet 2 dniowy, który to podobnie jak pozostałe ważny jest każdego dnia po 12 godzin. Karnet ten cieszy się w szczególności dużym zainteresowaniem osób, które już dziś panują spędzić weekend, albo i kilka weekendów na stoku.

• Karnet 3 dniowy 09:00 – 21:00 (dzień po dniu) – rabat 25% - taniej o 35 PLN

Pakiety dydaktyczne w szkole narciarsko snowboardowej

Nie zapominamy też o wszystkich tych którzy to dopiero chcą rozpocząć swoją przygodę z sportami zimowymi. Dlatego w ofercie przedsprzedaży z rabatami do 15% znajdują się również pakiety zajęć z instruktorem narciarstwa i snowboardu w licencjonowanej szkole M&M Karpacz. Kupując taki pakiet w naszej kieszeni zostaje 54 PLN w przypadku kursu godzinnego, 108 PLN w przypadku kursu 8 godzinnego oraz aż 162 PLN w przypadku kursu 12 godzinnego.

Szykujcie formę i rezerwujcie miejsca!

Powoli możecie spokojnie rozpocząć budowanie odpowiedniej formy fizycznej, przez zbliżającym się nowym sezonem narciarskim. Serdecznie zapraszamy w tym celu w nasze skromne progi – jesień to najpiękniejsza kolorystycznie pora roku. Paleta zmieniających się jak w kalejdoskopie kolorów oraz stabilna i piękna aura zachęcają do aktywnego spacerowania, górskich wycieczek, uprawiania kolarstwa czy joggingu.

Wybiegając nieco dalej myślami w sezon zimowy zachęcamy Was do zarezerwowania noclegów w naszej Villi Winterpol. Już dziś dostępne są oferty na Święta i Sylwestra, Ferie Zimowe czy oferta Free Ski ważna w grudniu oraz marcu w ramach której w cenie noclegu otrzymujemy karnet narciarski.

Mamy nadzieję, że i w tym roku aura zimowa będzie sprzyjająca. Nie pozostaje nic innego jak wypatrywać pierwszych przymrozków, a dalej już tylko opadów śniegu.

Do zobaczenia na stoku już niebawem!!

PRZEJDŹ DO SKLEPU

Klauzula informacyjna | Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.