Aktualności

Wakacje niestety muszą się kiedyś skończyć i czas wracać do szkoły. Mamy nadzieję, że wakacyjna pogoda rozstanie z nami jeszcze we wrześniu.

W związku z tym nasz wyciąg będzie dostępny dla turystów pieszych i rowerowych codziennie w godzinach 8:30 – 17:00. Jak wiadomo, dla niektórych to właśnie miesiąc wrzesień jest okresem wypoczynkowym, przyjemniejsza pogoda, mniej ruchu na drogach i w miastach. Więc koniecznie nas odwiedźcie jak będzie w okolicy. Cennik na wyciąg znajdziecie TUTAJ.

Koniecznie jak już będziecie przy górnej stacji wyciągu zapraszamy na krótką wycieczkę na Dziki Wodospad na rzece Łomnica – który bez wątpienia jest jednym z piękniejszych pomników przyrody w Karpaczu. Będąc przy wodospadzie zachęcamy do posilenia się przed górską wędrówką lub odpoczynku w Barze Arenka, Który znajduje się w jego bezpośrednim sąsiedztwie. 

Centrum Rowerowe BikePlanet na stoku Winterpol Karpacz Biały Jar zaprasza na rozpoczęcie swojej przygody z kolarstwem górskim. A tuż obok znajdziecie Winterpol Summer Park z dmuchany i zamkami i torem pontonowym.

Znajdziecie ich obok Baru Arenka w godzinach 10:00 - 17:00. Więcej informacji znajdziecie TUTAJ

Jeśli planujecie dłuższy wypad i szukacie noclegu to zapraszamy do naszej nowej Villi Winterpol wraz z Bistro & Grill Bar Winter Food. W naszej Villi do Państwa dyspozycji znajdują się przestronne i komfortowe pokoje 2, 3 i 4 osobowe, ogólnodostępne aneksy kuchenne oraz kącik zabaw dla dzieci. 

Pamiętajmy również, że przed wyprawą w góry warto zaopatrzyć się w mapę, coś do jedzenia oraz jakieś cieplejsze okrycie wierzchnie – wszak to góry a pogoda potrafi tu być kapryśna i zmienić się bardzo szybko. 

Do zobaczenia w Winterpol Karpacz Biały Jar.

Klauzula informacyjna | Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.