Aktualności

Miesiąc maj przywitał nas wyjątkowo długim weekendem majowym, dużo turystów odwiedziło Karpacz. Jednak zapraszamy Was serdecznie do Karpacza także w innym majowym terminie- maj i wiosna to wyjątkowy okres w Karkonoszach.

Koniecznie jak będziecie w Karpaczu odwiedźcie nasz wyciąg, to tutaj swój początek mają wszystkie szlaki turystycznie prowadzące na sam szczyt Karkonoszy- do naszej królowej Śnieżki. Wyciągiem w Białym Jarze możecie sobie urozmaicić trasę i skrócić górskie wędrówki. A po drodze przy górnej stacji wyciągu zapraszamy na krótką wycieczkę na Dziki Wodospad na rzece Łomnica – który bez wątpienia jest jednym z piękniejszych pomników przyrody w Karpaczu.

Wyciąg jest otwarty codziennie oprócz poniedziałków w godzinach:

  • Poniedziałki – nieczynne
  • Wtorek – czwartek – 08:30 – 16:00
  • Piątek – niedziela – 08:30 – 18:00


Jeżeli nie macie jeszcze planów gdzie się zatrzymać w Karpaczu to serdecznie zapraszamy – w naszej nowej Villi Winterpol wraz z Bistro & Grill Bar Winter Food ugościmy każdego turystę. W naszej Villi do Państwa dyspozycji znajdują się przestronne i komfortowe pokoje 2, 3 i 4 osobowe, ogólnodostępne aneksy kuchenne oraz kącik zabaw dla dzieci. 

Pamiętajmy również, że przed wyprawą w góry warto zaopatrzyć się w mapę, coś do jedzenia oraz jakieś cieplejsze okrycie wierzchnie – wszak to góry a pogoda potrafi tu być kapryśna i zmienić się bardzo szybko.

Klauzula informacyjna | Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.