Aktualności

W tym roku weekend majowy będzie wyjątkowo długi a wyciąg w Białym Jarze będzie dostępny dla turystów pieszych i rowerowych codziennie w godzinach 8:30 - 18:00. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego Bistro WinterFOOD tuż przy dolnej stacji wyciągu. 

Jeszcze przed chwilą Święta Wielkiej Nocy a już zaraz rozpoczynamy weekend majowy, który dla niektórych może rozpocząć się już 26 kwietnia i potrwać aż do 05 maja. Pogoda przez święta była wyjątkowo łaskawa i mogliśmy świętować w pięknej słonecznej aurze- oby taka sama sytuacja powtórzyła się podczas weekendu majowego. Karkonosze wiosną są wyjątkowo piękne. 

Przez całą majówkę wyciąg kanapowy 6 osobowy będzie czynny codziennie w godzinach 8:30 - 18:00. Korzystając z wyciągu możemy skrócić sobie drogę właśnie na szlaki turystyczne Karkonoszy.

Koniecznie jak już będziecie przy górnej stacji wyciągu zapraszamy na krótką wycieczkę na Dziki Wodospad na rzece Łomnica – który bez wątpienia jest jednym z piękniejszych pomników przyrody w Karpaczu.

Jeżeli nie macie jeszcze planów na majówkę to serdecznie zapraszamy – w naszej nowej Villi Winterpol wraz z Bistro & Grill Bar Winter Food ugościmy każdego turystę. W naszej Villi do Państwa dyspozycji znajdują się przestronne i komfortowe pokoje 2, 3 i 4 osobowe, ogólnodostępne aneksy kuchenne oraz kącik zabaw dla dzieci. 

Pamiętajmy również, że przed wyprawą w góry warto zaopatrzyć się w mapę, coś do jedzenia oraz jakieś cieplejsze okrycie wierzchnie – wszak to góry a pogoda potrafi tu być kapryśna i zmienić się bardzo szybko. 

Do zobaczenia w Winterpol Karpacz Biały Jar. 

Klauzula informacyjna | Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.