Aktualności

Naturalnym stanem rzeczy jest, że coś się zaczyna i coś się kończy. W miniony weekend, a konkretnie w minioną niedzielę zakończyliśmy sezon narciarski 2018 / 2019 w Białym Jarze.


Tradycyjnie szusowanko rozpoczęliśmy z samym początkiem grudnia, a zakończyliśmy z ostatnim dniem marca co daje nam dokładnie 121 dni aktywności, zabawy i radości na śniegu. W tym czasie nasza szkoła narciarska M&M Karpacz edukowała setki nowych adeptów narciarstwa i snowboardu. Villa Winterpol komfortowo ugościła dziesiątki rodzin, a Bistro & Grill Bar i Bar Arenka posilili tysiące osób w przerwie na szusowanko!

Na naszym stoku nie zabrakło również zabawy, konkursów i animacji – wszystko podczas eventów takich jak Projekt Zima TVN, Eska Winter City, Demo Tour Majesty.

Wielu z Was spędzało z nami Święta, witało z nami również Nowy Rok na stoku, rywalizowało podczas kolejnej już VIII edycji Pucharu Białego Jaru oraz spędzało wieczory podczas nocnego szusowanka!

Wszystkim Wam dziękujemy za to że byliście z nami w minionym sezonie.

Do zobaczenia na stoku już za 8 miesięcy w kolejnym sezonie 2019 / 2020. My natomiast zabieramy się za przeglądy techniczne tak by ruszyć z sezonem wiosennym dla ruchu turystycznym już na Święta Wielkanocne!

Klauzula informacyjna | Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.