Aktualności

Kilka dni temu przywitaliśmy wiosnę, a to oznacza że sezon narciarski w Winterpol Karpacz chyli się ku końcowi. Przed nami ostatnie dni szusowanka na stoku w Winterpol Karpacz Biały Jar.


Zima w tym roku była wyjątkowo łaskawa dla wszystkich miłośników sportów zimowych. Chociaż jej początki nie były łatwe to jednak tradycyjnie już sezon rozpoczęliśmy z początkiem grudnia. Dalej było już tylko lepiej, a apogeum zimy i opadów śniegu przypadły na styczeń.

Od tego czasu w Białym Jarze utrzymują się bardzo dobre warunki do szusowanka. Na stoku do dziś zalega spora pokrywa śniegu, a wszystkie trzy trasy w Białym Jarze są wciąż dostępne. Nie mniej jednak nadejście wiosny oraz coraz większa ilość słonecznych dni nieuchronnie przybliża nas do zakończenia sezonu narciarskiego które będzie miało miejsce 31 marca (niedziela).

W nadchodzącym tygodniu nasza stacja narciarska będzie czynna:
> 25-28 marca (poniedziałek – czwartek) – 9:00 – 16:00
> 29-30 marca (piątek – sobota) – 9:00 – 18:00
> 31 marca (niedziela) – 9:00 – 16:00

Naturalnie cały czas do Państwa dyspozycji pozostaje nasza szkoła narciarska i wypożyczalnia sprzętu M&M Karpacz, a w naszej Villi Winterpol wciąż można skorzystać z oferty Free SKI w ramach której otrzymujemy karnet narciarski w cenie noclegu.

Również nasze punkty gastronomiczne zapraszają na przerwę. Bar Arenka zlokalizowany przy stoku dydaktycznym M&M Karpacz w górnej części stoku oraz Bistro & Grill Bar WinterFood z panoramicznym tarasem z którego widać stok i Karkonosze.

Do zobaczenia na stoku!

Klauzula informacyjna | Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.