Aktualności

Zakończenie sezonu zimowego zbliża się wielkimi krokami. Ostatni dzień białego szaleństwa planujemy na 31 marca (poniedziałek), a tymczasem zapraszamy do zapoznania się z rozkładem jazdy na 15-24 marca.

Na stokach wciąż zalega do 80 cm śniegu i wszystkie trzy trasy pozostają czynne, mamy nadzieję, że wytrzymają do końca.

Wyciąg kanapowy czynny będzie codziennie w następujących godzinach:

15 – 16.03.2019r. (piątek – sobota) 9:00 – 21:00

17 – 21.03.2019r. (niedziela – czwartek) 9:00 – 18:00

22 – 23.03.2019r. (piątek – sobota) 9:00 – 21:00

24.03.2019 (niedziela) 9:00 – 18:00

W godzinach otwarcia wyciągu czynna jest także Szkoła narciarska M&M Karpacz ze stokiem dydaktycznym i wyciągiem taśmowym oraz wypożyczalnie sprzętu sportowego M&M Karpacz

Od poniedziałku 25 lutego w Białym Jarze rozpoczął się niski sezon. Oznacza to w praktyce niższe ceny karnetów, nieco mniejszy ruch na narciarskich trasach, brak kolejek do wyciągu oraz przede wszystkim doskonała, słoneczna pogoda, która sprzyja szusowaniu. Z roku na rok okres ten cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród turystów którzy szukają alternatywy do uprawiania sportów zimowych po za wysokim sezonem. Niski Sezon jest doskonałą propozycją dla osób, które po szczycie sezonu chcą rozpocząć swoją przygodę z sportami zimowymi bądź chcą doszlifować nabyte wcześniej umiejętności. 

Ciekawą propozycją jest również oferta Free SKI w Villi Winterpol zlokalizowanej tuż przy stoku. Dokonując tam rezerwacji karnet na całodzienne korzystanie z wyciągu jest w cenie zakwaterowania co pozwala na zaoszczędzenie nawet kilkuset złotych. Villa Winterpol to miejsce stworzone z myślą o narciarzach i snowboardzistach. W obiekcie znajduje się narciarnia wyposażona w boksy na sprzęt sportowy oraz suszarkę do obuwia sportowego. Wyjście na stok znajduje się bezpośrednio w Villi, a na nartach możesz dojechać pod same drzwi Bistro & Grill Bar WinterFood.

Widzimy się na stoku!

 

Klauzula informacyjna | Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.