Aktualności

Chcecie spotkać gwiazdy TVN-u, wziąć udział w konkursach i zawodach, a na koniec zrelaksować się w strefie chill? Nie ma sprawy- wystarczy odwiedzić Karpacz w najbliższy weekend, w trakcie którego gościć będziemy u nas stacje TVN z Projektem Zima 2019r.

Projekt Zima w Karpaczu na stoku Winterpol gościć będzie kolejny rok z rzędu. Relacje z wydarzenia przekazane będą przez reporterów „Dzień Dobry TVN” i „Pogód wyjazdowych” w TVN, TVN24 i TVN24 BIS. Dodajmy także, że codziennie na antenie TVN24 możecie podglądać panujące w Karpaczu warunki narciarskie.

Projekt Zima 2019 ruszy w sobotę, 02 stycznia punktualnie o godzinie 9:00 i potrwa do 16:00 na stoku Winterpol przy górnej stacji wyciągu. W tych samych godzinach bawić się będziemy również w niedzielę (3 stycznia).

Miasteczko Projektu Zima

Miasteczko Projektu Zima powstanie przy górnej stacji wyciągu, obok szkółki narciarskiej M&M, zlokalizowane będą tam stoiska partnerów akcji takich jak: Samorząd Województwa Dolnośląskiego, Dolina Noteci- producent karm premium dla psów i kotów, Termy Cieplickie, Miasto Karpacz a także marka HEAD- z centrum testowania sprzętu narciarskiego.

Nie może Was zabraknąć podczas tej imprezy! Szykujcie sprzęt i wpadajcie do Karpacza już w najbliższy weekend 2-3 luty!

Klauzula informacyjna | Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.