Aktualności

Jest ESKA jest imprezka! Jak co roku w ferie zagości na naszym stoku ekipa Eska Winter City. Duża porcja zabawy już w najbliższy weekend.

Startujemy w piątek (01 lutego) zawodami "Zjazd na Byle Czym", zapisy oczywiście w strefie Radia Eska na tarasie przy Bistro WinterFOOD. Do wygrania fantastyczne nagrody: kamerki sportowe, głośniki bezprzewodowe, słuchawki bluetooth i wiele innych gadżetów.

Weekend pełen atrakcji!

Od piątku od godziny 16.00 co godzinę będziecie mogli wziąć udział w konkursie z nagrodami. Nie przegapcie też wieczornej zabawy na stoku na koniec dnia start 19.30!

W soboty startujemy o godzinie 11.30. Co godzinę będziecie mieli szanse na zdobycie ekstra nagród. Nie może Was zabraknąć także podczas wieczornej imprezy start 19.30! Będzie gorąco, nieważne, że jest zima!

W niedziele też będzie się działo. Nie odpuszczamy i już o 11.30 zaczynamy energetyczną rozgrzewkę. Potem co godzinę, aż do 16.00, będziecie mieli szansę na wygranie fantastycznych nagród.

Ferie z dobrą muzyką i zabawą!

Miasteczko Eski stanie na stoku Winterpol przy dolnej stacji wyciągu na tarasie przy Bistro WinterFOOD. Podążajcie za dźwiękami dobrej muzyki. Wszystko to oczywiście będzie można usłyszeć w wejściach na żywo na antenie Radia Eska.

Czekamy na Was- liczymy, że jak co roku licznie weźmiecie udział w imprezce 😊

Klauzula informacyjna | Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.