Aktualności

Zapraszamy Państwa na testy nart trasowych segmentu allmountain już w sobotę 19 stycznia na naszym stoku!

Co to? MAJESTY SKIS czyli w pełni niezależna Polska marka narciarska, przez lata rozwijająca sprzęt segmentu freestyle / freeride. Aktualnie rozwijając najnowszą kolekcję zapraszamy Państwa na testy naszych nart trasowych segmentu allmountain. Modele linii RESORT które zostały stworzone z myślą o oczekiwaniach współczesnych narciarzy co do designu oraz właściwości technicznych i nie tylko. Zapraszamy na naszą stronę internetową www.majestyskis.pl gdzie znajdą Państwo więcej informacji o nas oraz o naszych nartach.

Dla kogo? Dla każdego pasjonata "białego szaleństwa", dla którego frajdą jest czerpanie przyjemności z jazdy przez cały dzień bez żadnych zahamowań

Kiedy? 19 stycznia 2019r.

Gdzie? Ośrodek narciarski WINTERPOL w Karpaczu, www.winterpol.eu

Na jakich warunkach? Nic prostszego! Znajdź nasz namiot testowy, wybierz narty które chcesz bezpłatnie testować, pokaż nam swój dowód osobisty (lub inny dokument potwierdzający tożsamość), wypełnij formularz testowy i ciesz się jazdą!

Link to wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/242680656628681/

Klauzula informacyjna | Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.