Aktualności

Zima w tym roku jest dość kapryśna i zmienia się średnio co drugi dzień ale nie na Winterpolu w Karpaczu. Tutaj zima ma się świetnie, pokrywa śniegowa sięga 100cm. Warunki są wyśmienite. Musicie nas odwiedzić.

Aktualnie warunki narciarskie są bardzo dobre. Poza dużymi opadami śniegu, jakie ostatnimi dniami zagościły w naszym mieście, mróz pozwala uruchomić dodatkowo armatki śnieżne, które produkują więcej śniegu aby takie dobre warunki utrzymały się aż do końca marca. 

Już niebawem Karpacz wypełni się narciarzami z różnych stron Polski za sprawą ferii zimowych a one przedstawiają się następująco:

FERIE 2018/2019

14 stycznia - 27 stycznia WOJEWÓDZTWO: kujawsko-pomorskie, lubuskie, małopolskie, świętokrzyskie, wielkopolskie

21 stycznia - 3 lutego WOJEWÓDZTWO: podlaskie, warmińsko-mazurskie

28 stycznia - 10 lutego WOJEWÓDZTWO: dolnośląskie, mazowieckie, opolskie, zachodniopomorskie 

11 lutego - 24 lutego WOJEWÓDZTWO: lubelskie, łódzkie, podkarpackie, pomorskie, śląskie

AKTUALNE WARUNKI NA STOKU

Jeśli szukają Państwo informacji o aktualnych warunkach na stoku to zapraszamy na naszą stronę, w zakładce SKI ARENA -> KAMERY. Na stoku zainstalowane są trzy kamerki, któe na żywo pokazują to co dzieje się u nas.

KRĘCIMY CODZIENNIE OD 9:00 DO 21:00

Oczywiście w godzinach otwarcia wyciągu czynne są trzy wypożyczalnie, jedna przy górnej stacji wyciągu razem ze Szkółką Narciarska M&M a dwie przy dolnej stacji. 

Widzimy się na stoku!

Klauzula informacyjna | Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.