Aktualności

Jeśli nie macie pomysłu na przywitanie Nowego Roku to zapraszamy na Sylwestrowe #szusowanko w Stacji Narciarskiej Winterpol Karpacz Biały Jar!!


Po raz kolejny wszyscy miłośnicy sportów zimowych i nie tylko będą mieli okazję przywitać Nowy Rok w wyjątkowych okolicznościach w Stacji Narciarskiej Winterpol Karpacz Biały Jar. Zimowa sceneria, aktywność na stoku, Dj na tarasie Bistro & Grill Bar Winter Food,  pokaz sztucznych ogni oraz dużo zabawy tak w wielkim skrócie wygląda zabawa Sylwestrowa na stoku w Białym Jarze.

Aby skorzystać z Sylwestrowego #szusowanka należy zakupić osobny, promocyjny karnet ważny w godzinach 19:00 – 01:00 w cenie 75 PLN normalny i 65 PLN ulgowy. Nie jest wymagana rezerwacja, a karnety dostępne są w kasach ośrodka.

Naturalnie w noc Sylwestrową czynne będą nasze wypożyczalnie M&M Karpacz oraz Bar Arenka i Bistro & Grill Bar WinterFood przy Villi Winterpol.

Natomiast w Nowy Rok Stacja Narciarska będzie czynna tak jak zawsze – czyli codziennie od 09:00 do 21:00.

Do zobaczenia na stoku!

Klauzula informacyjna | Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.