Aktualności

Zima w tym roku zaskakuje- pojawia się i znika. Od paru dni na szczęście pada śnieg a co za tym idzie warunki narciarskie znacznie się poprawiły.

Sezon narciarski trwa już od początku grudnia. Codziennie gościmy na naszym stoku zapalonych narciarzy, którzy nie tracą ani jednego dnia i korzystają ze śniegu. Zachęcamy do zapoznania się z godzinami otwarcia wyciągu. Przypominamy również, że do 21 grudnia obowiązuje niski sezon co w praktyce oznacza niższe ceny karnetów. Pełen cennik dostępny jest na naszej stronie w zakładce cennik zimowy.

Szczegółowe godziny otwarcia na najbliższe dni wyglądają następująco:

12-13 grudnia (środa-czwartek) 9:00 - 16:00

14-15 grudnia (piątek-sobota) 9:00 - 21:00

16 - 20 grudnia (niedziela-czwartek) 9:00 - 16:00

od 21 grudnia 9:00 - 21:00 (z wyjątkiem Wigilii 24.12 - 9:00 - 16:00)

Aktualnie czynna jest tylko jedna trasa, numer 3 (1100m)


Wraz z dostępnością wyciągu do Państwa dyspozycji będzie wypożyczalnia i szkoła narciarska M&M Karpacz oraz nasze punkty gastronomiczne – Bar Arenka i Bistro & Grill Bar WinterFood. 

Jeśli nie macie jeszcze planów na najbliższe dni to serdecznie zapraszamy. A jeśli uda się Wam wygospodarować kilka dni wolnego zapraszamy do zapoznania się z promocją Free SKI – nocując w Villi Winterpol w cenie noclegu mamy wliczony karnet narciarski ważny w godzinach pracy wyciągu.

Już dziś zapraszamy również do przywitania Nowego Roku na stoku – jak co roku tego dnia wyciąg będzie dostępny do Państwa dyspozycji aż do godziny 01:00.

Klauzula informacyjna | Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.