Aktualności

Już tradycyjnie otworzyliśmy sezon narciarski z początkiem grudnia. Pomimo znikomych opadów śniegu udało się naśnieżyć stok i rozpocząć #szusowanko.

Udało się! Sezon narciarski trwa już od początku grudnia. Codziennie gościmy na naszym stoku zapalonych narciarzy, którzy nie tracą ani jednego dnia i korzystają ze śniegu. 

Zachęcamy do zapoznania się z godzinami otwarcia wyciągu. Przypominamy również, że do 21 grudnia obowiązuje niski sezon co w praktyce oznacza niższe ceny karnetów. Pełen cennik dostępny jest na naszej stronie w zakładce cennik zimowy.

Szczegółowe godziny otwarcia na najbliższe dni wyglądają następująco:

do 07 grudnia (piątek) 9:00 - 16:00

08 grudnia (sobota) 9:00 - 21:00

9-14 grudnia (niedziela-czwartek) 9:00 - 16:00


Wraz z dostępnością wyciągu do Państwa dyspozycji będzie wypożyczalnia i szkoła narciarska M&M Karpacz oraz nasze punkty gastronomiczne – Bar Arenka i Bistro & Grill Bar WinterFood. 

Jeśli nie macie jeszcze planów na najbliższe dni to serdecznie zapraszamy. A jeśli uda się Wam wygospodarować kilka dni wolnego zapraszamy do zapoznania się z promocją Free SKI – nocując w Villi Winterpol w cenie noclegu mamy wliczony karnet narciarski ważny w godzinach pracy wyciągu.

Już dziś zapraszamy również do przywitania Nowego Roku na stoku – jak co roku tego dnia wyciąg będzie dostępny do Państwa dyspozycji aż do godziny 01:00.

Klauzula informacyjna | Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.