Aktualności

Już w najbliższy weekend nastąpi długo oczekiwany moment czyli oficjalne otwarcie sezonu narciarskiego 2018 / 2019 w Stacji Narciarskiej Winterpol Karpacz Biały Jar.


Ciepła i sucha jesień nie zapowiadała szybkiego rozpoczęcia sezonu zimowego, ale II połowa listopada przyniosła nam zimową aurę. Dzięki temu rozpoczęliśmy prace związane z naśnieżaniem stoków. Nie zmarnowaliśmy żadnej godziny ujemnych temperatur co w konsekwencji zaowocowało odpowiednim przygotowaniem tras. Również w najbliższych dniach zamierzamy wykorzystać kolejną falę przymrozków, tak by tradycyjnie już dla naszej stacji otworzyć sezon na przełomie listopada i grudnia.

I tak po ponad 8 miesiącach oczekiwania możemy już z 100% pewnością potwierdzić, że sezon 2018 / 2019 na #szusowanko w Winterpol Karpacz Biały Jar zostanie oficjalnie otwarty w najbliższy weekend 1-2 grudnia. W sobotę wyciąg będzie czynny od 9:00 do 21:00, a od niedzieli do czwartku od 09:00 do 16:00. Przypominamy również, że do 21 grudnia obowiązuje niski sezon co w praktyce oznacza niższe ceny karnetów. Pełen cennik dostępny jest na naszej stronie w zakładce cennik zimowy.

Wraz z dostępnością wyciągu do Państwa dyspozycji będzie wypożyczalnia i szkoła narciarska M&M Karpacz oraz nasze punkty gastronomiczne – Bar Arenka i Bistro & Grill Bar WinterFood.

Jeśli nie macie jeszcze planów na najbliższy weekend to serdecznie zapraszamy. A jeśli uda się Wam wygospodarować kilka dni wolnego zapraszamy do zapoznania się z promocją Free SKI – nocując w Villi Winterpol w cenie noclegu mamy wliczony karnet narciarski ważny w godzinach pracy wyciągu.

Już dziś zapraszamy również do przywitania Nowego Roku na stoku – jak co roku tego dnia wyciąg będzie dostępny do Państwa dyspozycji aż do godziny 01:00.

Poniżej galeria zdjęć z 20 listopada:

KARPACZ-8
KARPACZ-7
KARPACZ-6
KARPACZ-5
KARPACZ-4
KARPACZ-3
KARPACZ-2
KARPACZ-1
KARPACZ-8 KARPACZ-7 KARPACZ-6 KARPACZ-5 KARPACZ-4 KARPACZ-3 KARPACZ-2 KARPACZ-1

Klauzula informacyjna | Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.