Aktualności
Ferie zimowe w Polsce trwają, zimowa aura dopisuje więc musicie odwiedzić Biały Jar i razem z nami spróbować #szusowanka na nartach czy snowboardzie.
Jak co roku Ministerstwo Edukacji Narodowej ustaliło termin rozpoczęcia i zakończenia ferii zimowych w podziale na 4 grupy:
  • dolnośląskie, mazowieckie, opolskie i zachodniopomorskie
  • podlaskie i warmińsko-mazurskie
  • lubelskie, łódzkie, podkarpackie, pomorskie i śląskie
  • kujawsko-pomorskie, lubuskie, małopolskie, świętokrzyskie i wielkopolskie.
I tak rozpoczynając od 15 stycznia najwcześniej ferie rozpoczną województwa: dolnośląskie, mazowieckie, opolskie i zachodniopomorskie, zakończą je 28 stycznia. Kolejne będą województwa podlaskie i warmińsko-mazurskie ( 22 stycznia - 4 lutego). 29 stycznia - 11 lutego w tym terminie ferie zimowe rozpoczną się w województwach: lubelskim, łódzkim, podkarpackim, pomorskim i śląskim. Jako ostatnie zimową przerwę rozpoczną regiony województw: kujawsko-pomorskiego, lubuskiego, małopolskiego, świętokrzyskiego, wielkopolskiego 12 lutego - 25 lutego.

Mimo, że ferie zimowe są adresowane do dzieci i młodzieży szkolnej, to termin ferii jest bacznie śledzony głównie przez rodziców. Pozwala to na odpowiednie zaplanowanie urlopu i wyjazdu na zimowy wypoczynek wraz ze swoimi pociechami. A co za tym idzie, rodzice często wybierają wyjazd w góry.

Od 25 grudnia trwa w naszej stacji Wysoki Sezon narciarski. Aktualny cennik Ski-Passów znajdziecie TUTAJ

Nasza kolej czynna jest codziennie od 9:00 do 22:00. W godzinach otwarcia wyciągu działa Licencjonowana Szkoła Narciarska M&M, którą znajdziecie 150 metrów od górnej stacji wyciągu. Dodatkowo działają trzy w pełni wyposażone wypożyczalnie sprzętu narciarskiego, przy górnej jak i dolnej stacji.

Ale jazda na nartach to nie tylko #szusowanko ale także relaks w pobliskich barach. Ich u nas również nie brakuje. Nowo otwarte Bistro & Grill Bar WinterFOOD, przy dolnej stacji wyciągu. Na taras można wjechać na nartach, od razu ze stoku. Dodatkowo przy dolnej stacji Bar Kebab z pysznym kebabem w różnych wersjach a przy górnej stacji, obok szkółki Bar Arenka.

Czekamy na Was na stoku!

Klauzula informacyjna | Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.