Aktualności

Jak co roku, jeden zimowy weekend spędzamy z radiem ESKA, które odwiedzi nas ze swoją ekipą z Eska Winter City. Start 19 stycznia 16:00!

Zima nie odpuszcza, sezon zimowy w Białym Jarze w pełni. Pierwszy tydzień ferii już za nami. W związku z tym postanowiliśmy, w przyjemny sposób urozmaicić #szusowanko na nartach czy snowboardzie i zaprosiliśmy do nas Ekipę jednej z najbardziej popularnych stacji radiowych w regionie i Polsce: ESKE!

Radio Eska na bieżąco będzie relacjonować to co dzieje się na stoku jak też poza nim. Przygotowali dla nas szereg atrakcji w swoim miasteczku "Eska Winter City", a wszystko po to żeby spędzić miło czas na świeżym powietrzu i zapoznac słuchaczy radia z fajnymi i ciekawymi miejscami (takie jak nasze oczywiście).

Start imprezy- piatek (19.01) punkt godzina 16:00. Znajdziecie ich oczywiście tuż przy Bistro & Grill Bar WinterFOOD, przy dolnej stacji naszego wyciągu. I tak od piątku do niedzieli będą Was zabawiać na naszym stoku i umilać jazdę fajną muzyka. 

Oprócz wielu atrakcji jakie Eska dla Was przygotowała będzie można jak co roku wziąć udział w fajnym konkursie, w którym do wygrania będą mega fajne nagrody. Wystarczy zrobić na stoku zdjęcie, oznaczyć hashtagiem #ESKAZIMA i gotowe! Szczegóły konkursu oraz regulamin dostępny jest na stronie www.eska.info.pl.

Szczegółowy plan całej imprezy znajdziecie poniżej:

 PLAKAT

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.