Aktualności

Święta to ten wyjątkowy czas na który czekamy cały rok. Dlatego też zachęcamy do spędzenia Świąt w wyjątkowym miejscu w gronie najbliższych. Takim miejscem bez wątpienia jest Winterpol Karpacz Biały Jar, gdzie na dobre zagościła zima!


Stacja Narciarska Winterpol Karpacz w okresie Świąt będzie otwarta codziennie. W dniu 24 grudnia (wigilia) zapraszamy w godzinach od 09:00 do 16:00, a już od 25 grudnia zapraszamy codziennie w godzinach od 09:00 do 22:00. Obecnie na stokach zalega od 25 do 50 cm śniegu, oraz otwarte są wszystkie trzy trasy (600, 800 i 1100 metrów).

W okresie Świątecznym zapraszamy również do naszych wypożyczalni M&M Karpacz oraz licencjonowanej szkoły narciarsko snowboardowej M&M Karpacz. Nasza szkoła zlokalizowana jest w górnej części stoku przy Barze Arenka, a szkolenia odbywają się na bezpiecznym i przyjaznym wyciągu taśmowym zlokalizowanym na wydzielonym terenie do prowadzenia zajęć dydaktycznych.  Zarówno wypożyczalnie jak i szkoła czynne będą w godzinach pracy wyciągu.

Przy dolej stacji wyciągu zapraszamy do naszego Bistro & Grill Bar WinterFood, który stanowi integralną część naszej nowo otwartej Villi Winterpol. Przypominamy że do Bistro można dostać się bezpośrednio z stoku narciarskiego przez taras widokowy.

Korzystając z okazji chcemy życzyć wszystkim wesołych, spokojnych i zdrowych Świąt Bożego Narodzenia, przepełnionych rodzinnym ciepłem i tradycją oraz szczęśliwego, pełnego sukcesów Nowego Roku.Rodzinna atmosfera, przepyszne jedzenie, magia Świąt oraz iście zimowa aura to wszystko czeka Państwa w Białym Jarze.

Do zobaczenia na stoku!!

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.