Aktualności

Powoli nadchodzi najbardziej oczekiwany okres w ciągu roku - święta Bożego Narodzenia oraz Sylwester. Wyjątkowa atmosfera, piękna i śnieżna zima, choinki, świąteczne potrawy oraz przywitanie Nowego Roku na stoku. To wszystko czeka na Was w Białym Jarze.

Pomimo że do Świąt pozostało jeszcze trochę czasu już dziś zachęcamy do zaplanowania trochę aktywności na stoku - wszak trzeba zgubić Świąteczne kalorie. Odrobina aktywności w iście świątecznej scenerii bez wątpienia pozwoli poczuć prawdziwą magię Świąt. Jeśli nie macie jeszcze planów to zachęcamy do spędzenia tego wyjątkowego okresu w naszej nowo otwartej Villi Winterpol gdzie dostępne są jeszcze ostatnie miejsca noclegowe.

W okresie świątecznym wyciąg kanapowy w Białym Jarze będzie czynny:

  • 24 grudnia (wigilia) od 09:00 do 16:00
  • Od 25 grudnia – codziennie od 09:00 do 22:00

Przypominamy również, ze dniu Wigilii obowiązują jeszcze ceny z sezonu niskiego, a od pierwszego dnia Świąt (25.12.2017) zaczyna obowiązywać cennik z sezonu wysokiego.

Jak co roku proponujemy również spędzenie Sylwestra na stoku w Białym Jarze. Aby przywitać Nowy Rok na stoku nie trzeba dokonywać żadnej rezerwacji – na taka opcję spędzenia Sylwestra można zdecydować się nawet tego samego dnia. Nie potrzebne u nas rezerwacje, sylwestrowe stroje – wszystko czego potrzebujemy to narty lub deska snowboardowa, duża doza pozytywnego nastawiania i oczywiście ciepła odzież, bo zima wg prognoz zima ma być wyjątkowo mroźna.

W ostatnim dniu roku wyciąg w ciągu dnia będzie czynny od 09:00 do 01:00. W Nowy Rok (1 stycznia) zapraszamy jak zawsze od 09:00 do 22:00. Aby móc skorzystać z naszej propozycji Sylwester na stoku należy zakupić specjalny karnet ważny od 19:00 do 01:00 który kosztuje 75 PLN normalny oraz 65 ulgowy. A na miejscu zapraszamy do Bistro & Grill Bar WinterFood gdzie na zewnętrznym tarasie sąsiadującym ze stokiem do godziny 2:00 będzie grał Dj. Tradycyjnie o północy Nowy Rok przywitamy pokazem sztucznych ogni.

Obserwujcie nas na Facebooku i Instagramie - znajdziecie tam aktualne informację o warunków na stokach.

Do zobaczenia na stoku!

 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.