Aktualności
W oczekiwaniu na zimę, wyciąg Winterpol Biały Jar jest wciąż czynny dla turystów pieszych i rowerowych. 
Armatki do naśnieżania są już w gotowości i czekają na pierwsze przymrozki. Jednak my nie tracimy czasu- kolej linowa w Białym Jarze wciąż jest czynna dla turystów pieszych i rowerowych.
Jeśli pogoda nie płata nam figli to wyciąg jest czynny w każdy weekend, od piątku do niedzieli w godzinach 8:30 - 16:00. 
W górach już zrobiło się biało ale w Karpaczu jeszcze panuje jesień. A słoneczna jesień zachęca do spacerowania i korzystania z uroków górskich widoków. 
My jednak najbardziej czekamy na pierwszy śnieg. Listopad zwiastuje nocne przymrozki a to oznacza, że nasze armaty śnieżne będą pracować pełna parą. Końcem miesiąca zawita do nas również fabryka śniegu, która wspomoże armatki w wyższych temperaturach. 
Liczymy na to, że już na początku grudnia będziecie mogli szusować na Białym Jarze. 

Jeśli ktoś już planuje wybrać się w sezonie zimowym do Karpacza i w pełni korzystać z uroków zimowego szaleństwa to koniecznie zatrzymajcie się u nas w Villi Winterpol, która usytuowana jest praktycznie na stoku narciarskim. Mamy jeszcze wolne miejsca, więcej informacji na stronie" www.villawinterpol.eu 

Widzimy się już niedługo!

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.