Aktualności

Wciąż trwa promocyjna przedsprzedaż karnetów narciarskich na zbliżający się sezon narciarski 2017/2018 w Stacji Narciarskiej Winterpol Karpacz Biały Jar. Nie możesz tego przegapić, tutaj uzyskasz rabat nawet do 30%.

 Sezon zimowy zbliża się wielkimi krokami, już można odczuć znaczne ochłodzenie i zmianę aury pogodowej w naszym kraju. Zimne powietrze zwiastuje szybkie nadejście zimy a miłośnicy białego szaleństwa już nie mogą się doczekać pierwszych opadów śniegu. Dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy idealną ofertę na zakup karnetów na najbliższy sezon narciarski.

 Do 15 grudnia trwa przedsprzedaż karnetów w naszym sklepie internetowym. Dokonując wcześniejszego zakupu można zyskać upust na zakup karnetów od 10% do 30%. Dodatkowo, każdy kto zakupi karnet drogą internetową, ma możliwość indywidualnego spersonalizowania karty – idealne rozwiązanie na prezent świąteczny. Sklep internetowy, z różnymi promocjami, będzie działał przez cały nadchodzący sezon 2017/2018. Korzystając z tej formy zakupu karnetu zaoszczędzicie swój czas stania w kolejkach i wykorzystacie go na szaleństwo na nartach z najbliższymi.

Liczymy na to, że zbliżająca się zima przyniesie dużo opadów śniegu i niskie temperatury żebyśmy mogli jej pomóc naśnieżając stok armatkami śnieżnymi. Jednak jesteśmy przygotowani też na kapryśną zimę i tak jak w ubiegłym roku stanie u nas fabryka śniegu, która produkuje śnieg nawet w dodatnich temperaturach. Zrobimy wszystko, żeby warunki na stoku były zawsze idealne.

Widzimy się na stoku!

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.