Aktualności

Czarna Góra Apartamenty zdobywa nowe tereny inwestycyjne. Rozpoczęła się przedsprzedaż apartamentów z gwarantowaną 7% stopą zwrotu, zlokalizowanych w Zieleniec Ski Arena na Dolnym Śląsku.


INFINITY Zieleniec Ski & SPA to luksusowy aparthotel zlokalizowany bezpośrednio na stoku narciarskim. Narciarze tuż po wyjściu z apartamentu będą mogli wpiąć się w narty i zjechać nartostradą.

Architektura
Przemyślana koncepcja architektoniczna sprawia, że mimo imponujących rozmiarów, budynek nie będzie przytłaczający. Zastosowane na elewacjach drewniane elementy nawiązują do otaczającej przyrody i górskiego krajobrazu.

Nie tylko apartamenty
Jako pierwszy tak ekskluzywny obiekt w regionie, INFINITY Zieleniec Ski & SPA wpasuje się w niszę ofertową lokalnych obiektów noclegowych. Oprócz apartamentów, znajdą się w nim basen ze strefą SPA & Wellness, siłownia, zaplecze konferencyjne, narciarnie, restauracje, strefa Après Ski i podziemny garaż.

Stacja narciarska z klimatem
Unikalny mikroklimat Gór Orlickich, ponad 160 dni sezonu narciarskiego, łącznie 29 wyciągów i kolei linowych, ponad 22 km tras zjazdowych - wszystko to sprawia, że Zieleniec Ski Arena cieszy się dużą popularnością wśród odwiedzających.

Apartamenty inwestycyjne - do 7% w skali roku
Luksusowe apartamenty INFINITY Zieleniec Ski & SPA są sprzedawane pod klucz wraz z wyposażeniem w najwyższym standardzie i przypisanym miejscem parkingowym. Powierzchnie liczą od 28 do 118 m2, a ceny lokali zaczynają się już od 9 600 zł netto za m2.
Właściciel dokonuje zakupu nieruchomości z księgą wieczystą, jak w przypadku lokalu mieszkalnego. Ma również możliwość odzyskania podatku VAT, nawet jako osoba fizyczna. Z operatorem zawierana jest długoterminowa umowa najmu, gwarantująca zysk niezależnie od tego, czy apartament jest wynajęty, czy nie. Spółka Czarna Góra Apartamenty to renomowany i doświadczony deweloper, który od lat wypłaca gwarantowaną stopę zwrotu ze swoich inwestycji condo, dodatkowo będący właścicielem ośrodka narciarskiego Czarna Góra.

Zapraszamy po więcej informacji na stronę internetową: www.infinity.czarnagora.pl oraz pod numer telefonu: +48 534 104 215 lub pod adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

galeria5
galeria4
galeria3
galeria2
galeria1
Mapa1---galeria
galeria5 galeria4 galeria3 galeria2 galeria1 Mapa1---galeria

Klauzula informacyjna | Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.