Aktualności

Najbliższy weekend spędzimy w muzycznej atmosferze Radia Zet, w związku z organizacją imprezy Start do Nart na naszym stoku. Nie zabraknie konkursów i świetnej zabawy! A żeby atrakcji nie brakowało także wieczorem to w Bistro WinterFOOD będziemy świętować półmetek ferii zimowych z DJ'em.

Miasteczko Radia Zet będzie rozstawione 150m od górnej stacji wyciągu, tuż obok Szkoły Narciarskiej M&M i Baru Arenka. Przez cały weekend w miasteczku będzie się wiele działo!!! Na zabawy zapraszamy w godzinach:

  • Piątek 10:00 - 16:00

  • Sobota 10:00 - 16:00

  • Niedziela 10:00 - 15:00

W tym czasie zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy i konkursów z mnóstwem nagród. Dodatkowo odbędą się między innymi: testy nart Atomic i Salomon wraz z bezpłatnym serwisem oraz tańce i ćwiczenia z "ZETKIEM"- dmuchana maskotką Radia Zet.

A w sobotę wieczorem zapraszamy na Snow Party, które odbędzie się na panoramicznym tarasie przy nowym Bistro WinterFOOD – tuż przy dolnej stacji wyciągu. W programie dużo radości, zabawy, śniegu i muzyki. Gramy od 18:00 do 23:00.

Na stoku aktualnie warunki narciarskie są bardzo dobre. Pokrywa śnieżna wynosi od 50 do 120cm. Przygotowaliśmy dla Państwa 3 trasy o różnym poziomie trudności. Niebieska o długości 1100m oraz dwie czerwone – 800m i 600m. Stwarzają one idealne warunki do stawiania swoich pierwszych kroków w sportach zimowych.

Do Państwa dyspozycji przy wyciągu w Karpaczu znajduje się Centrum Szkoleniowe M&M z licencją Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN, wypożyczalnią ze sprzętem narciarskim oraz Dziecięcy Świat z taśmą Sun Kid która umożliwią bezkolizyjną naukę jazdy na nartach czy snowboardzie. Ponadto do Państwa dyspozycji restauracje i bary, a to wszystko w zasięgu Twoich nart.

Wyciągi funkcjonują od godziny 09:00 do godziny 22:00. Aktualny cennik na sezon zimowy 2016 / 2017 znajdą Państwo TUTAJ (http://www.winterpol.eu/cennik-zimowy-karpacz)

Obserwujcie nas na Facebooku i Instagramie - znajdziecie tam aktualne informację o warunków na stokach.

Stacja narciarska Winterpol Karpacz Biały Jar to dużo aktywności, radości i śniegu. Do zobaczenia na stokach! 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.