Aktualności

Przygotowując się do zimy warto zainteresować się przedsezonową ofertą zakupu karnetów online do Stacji Narciarskiej Winterpol Karpacz z rabatami aż do 25%

W ramach oferty promocyjnej można dokonać zakupu karnetów dwu-, trzy-, jak i sześciodniowych, które będą do wykorzystania w sezonie narciarskim 2015 / 2016. Do 15 grudnia karnety będą dostępne w sprzedaży z rabatami od 10% aż do 25%. Oferowane w sprzedaży online karnety ważne będą przez 7 godzin od momentu aktywacji. W ramach promocji kupując karnet do 15 grudnia 2015 roku, będzie on ważny nie przez 7, a aż przez 10 godzin każdego dnia co w praktyce oznacza, że 10-godzinny karnet dostępny będzie w cenie 7-godzinnego.

Wszyscy klienci, którzy dokonają zakupu karnetu online, otrzymają go pocztą na wskazany adres. Dodatkowo, na specjalne życzenie Winterpol Karpacz przygotuje spersonalizowaną kartę oraz dedykowaną ofertę ubezpieczenia.
Liczba dostępnych w ramach przedsprzedaży karnetów jest limitowana, dotyczy to jednak wyłącz-nie opcji 4x4 (4 dowolne dni przez 4 godziny), a ich zakup możliwy jest na stronie www.winterpol.eu .

Dodatkowo w sprzedaży jako nowość nadchodzącego sezony dostępne są również vouchery na pakiety zajęć w licencjonowanej Szkole Narciarskiej M&M do wykorzystania w sezonie zimowym 2015 / 2016. Do 15 listopada można zakupić taki voucher z 10% rabatem.
Po okresie promocji, czyli po 15 grudnia, wszyscy chętni dalej będą mieli możliwość zakupu karnetów online, jednak już w innej cenie - im bliżej będziemy rozpoczęcia sezonu narciarskiego, tym rabaty dostępne dla klientów będą mniejsze.

Klauzula informacyjna | Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.