Aktualności

Już od 21 września wszyscy pasjonaci narciarstwa mogą za pośrednictwem sklepu online kupować karnety narciarskie do Stacji Narciarskiej Winterpol Karpacz w Białym Jarze

W ramach oferty promocyjnej można dokonać zakupu karnetów dwu-, trzy-, jak i sześciodniowych, które będą do wykorzystania w sezonie narciarskim 2015 / 2016. Do 31 października karnety będą dostępne w sprzedaży z rabatami od 20% aż do 30%. Oferowane w sprzedaży online karnety ważne będą przez 7 godzin od momentu aktywacji. W ramach promocji kupując karnet do 31 października 2015 roku, będzie on ważny nie przez 7, a aż przez 10 godzin każdego dnia co w praktyce oznacza, że 10-godzinny karnet dostępny będzie w cenie 7-godzinnego.

Wszyscy klienci, którzy dokonają zakupu karnetu online, otrzymają go pocztą na wskazany adres. Dodatkowo, na specjalne życzenie Winterpol Karpacz przygotuje spersonalizowaną kartę oraz dedykowaną ofertę ubezpieczenia.

Liczba dostępnych w ramach przedsprzedaży karnetów jest limitowana, dotyczy to jednak wyłącznie opcji 4x4 (4 dowolne dni przez 4 godziny), a ich zakup możliwy jest na stronie www.winterpol.eu .

Dodatkowo w sprzedaży jako nowość nadchodzącego sezony dostępne są również vouchery na pakiety zajęć w licencjonowanej Szkole Narciarskiej M&M do wykorzystania w sezonie zimowym 2015 / 2016. Do 15 października można zakupić taki voucher z 15% rabatem.

Po okresie promocji, czyli po 31 października, wszyscy chętni dalej będą mieli możliwość zakupu karnetów online, jednak już w innej cenie - im bliżej będziemy rozpoczęcia sezonu narciarskiego, tym rabaty dostępne dla klientów będą mniejsze.

Klauzula informacyjna | Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.