Aktualności

W miniony weekend na stoku Winterpol Karpacz Biały Jar odbył się Pierwszy Piknik Białego Jaru który był częścią imprezy biegowej 3 x Śniezka = 1 x Mont Blanc.

Dla najmłodszych uczestników pikniku dostępny był szereg atrakcji, wśród których znalazły się gry i zabawy, animacje oraz warsztaty „Bajeczne buźki”.

W trosce o najmłodszych farby, które będą używane do malowania twarzy są antyalergiczne, bezzapachowe, nietoksyczne i łatwo zmywalne. Oczywiście nie zabrakło też na miejscu znanego już wszystkim mieszkańcom Karpacza Wintereka! Każda z pociech będzie mogła pod okiem i wskazówkami animatora stworzyć balonową postać, a przy górnej stacji wyciągu dzieci mogły bezpłatnie korzystać z dmuchanego plac zabaw, z którego wszystkie maluchy mogą korzystać bezpłatnie. Podczas pikniku wszyscy kibice mogli kosztować grillowanych.

Niewątpliwie największymi atrakcjami wieczoru był występ Mafi Furach oraz zespołu Sick Live który miał miejsce na scenie zaraz po rozdaniu nagród biegu. Dodatkowo atmosferę podgrzało wieczorne ognisko które zapłonęło przy dolnej stacji wyciągu.

Oficjalne wyniki biegu dostępne są na: http://3razysniezka.pl/?page_id=395

Dziękujemy wszystkim którzy przybyli do Białego Jaru. To dzięki Wam panowała wspaniała atmosfera która udzielała się również zawodnikom biegu.

Przypominamy że w sezonie wakacyjnym wyciąg funkcjonuje dla turystów pieszych i rowerowych dla których to stanowi idealną alternatywę w skróceniu drogi na Śnieżkę (górna stacja przy dolnej stacji wyciągu na Kopę) i na inne trasy turystyczne Karkonoszy. Podróżując wyciągiem możemy podziwiać piękne górskie panoramy oraz obcować z przyrodą.

Wyciąg czynny codziennie (od dnia 26.06.2015) od 08:30 do 18:00.

W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych takich jak deszcz czy mocny wiatr wyciąg będzie nieczynny.

Ceny biletów:
Wjazd w górę 9,00 PLN, ulgowy 7,00 PLN
Zjazd w dół 7,00 PLN, ulgowy 5,00 PLN
Bilet w dwie strony 12,00 PLN, ulgowy 8,00 PLN

Do zobaczenia w Białym Jarze

 

  • relacja_z_pikniku_01
  • relacja_z_pikniku_02
  • relacja_z_pikniku_03
  • relacja_z_pikniku_04
Klauzula informacyjna | Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.