Aktualności

Wakacje to czas, gdy z chęcią decydujemy się na aktywne spędzanie wolnego czasu w rodzinnym gronie. W weekend 4-5 lipca 2015 koniecznie wybierzcie się do Karpacza, gdzie będzie miał miejsce Pierwszy Piknik Białego Jaru. Połączenie rodzinnej fety z imprezą biegową (3 x Śnieżka = 1 x Mont Blanc) to idealny pomysł na początek lata!

Imprezy Biegowe z roku na rok znajdują coraz więcej miłośników w całej Polsce. Aktywność ta nie wymaga zakupu drogiego i specjalistycznego sprzętu. W dniach 4-5 lipca wszyscy fani biegania będą mogli zmierzyć się w maratonie 3 x Śnieżka = 1 x Mont Blanc. Zawody rozpoczynają się dnia 4 lipca przy Hali Widowiskowo Sportowej w Karpaczu przy ul. Konstytucji 3 Maja 48. W tym samym miejscu przewidziana jest meta zawodów. Oficjalne wręczenie nagród odbędzie się o godzinie 21: 00 na Stoku Winterpol Karpacz Biały Jar, przez który również prowadzi trasa biegu. Zawodnicy mają do wyboru trzy dystanse: mini, który będzie miał 17km oraz przewyższenie +/- 1000m, średni 33km z przewyższaniem +/- 2000m oraz dla najbardziej wytrwałych ultra 57km z przewyższeniem 3000m. Na trasie została przygotowana premia górska, która będzie zlokalizowana na Stoku Winterpol Karpacz Biały Jar. Dla uczestników z najlepszymi wynikami biegu na dystansie średnim i ultra przewidziano atrakcyjne nagrody!

W czasie biegów dla wszystkich kibiców i rodzin zawodników przygotowano Pierwszy Piknik Białego Jaru. Oficjalne rozpoczęcie nastąpi w sobotę 4 lipca o godzinie 11:00. Podczas pikniku na scenie w Białym Jarze wystąpią zawodnicy Otwartych Mistrzostw Europy Western Show oraz lokalne zespoły. Dla najmłodszych uczestników pikniku przewidziano szereg atrakcji, wśród których znalazły się gry i zabawy, animacje oraz warsztaty „Bajeczne buźki”. W trosce o najmłodszych farby, które będą używane do malowania twarzy są antyalergiczne, bezzapachowe, nietoksyczne i łatwo zmywalne. Pojawią się także animacje z bańkami mydlanymi oraz chodzące maskotki. Oczywiście nie zabraknie znanego już wszystkim mieszkańcom Karpacza Wintereka! Każda z pociech będzie mogła pod okiem i wskazówkami animatora stworzyć balonową postać. Przy górnej stacji wyciągu, na dzieci będzie czekał także dmuchany plac zabaw, z którego wszystkie maluchy mogą korzystać bezpłatnie.
Podczas pikniku będzie okazja skosztowania grillowanych potraw oraz możliwość usmażenia kiełbasek nad rozpalonym przy dolnej stacji wyciągu ogniskiem. Udział w pikniku to doskonała okazja do relaksu w malowniczej lokalizacji. Na kocyku wśród cienia drzew będzie można kibicować wszystkim zawodnikom biegu i oczekiwać na finalne rozdanie nagród ok. godziny 21:00. Po wręczeniu nagród przygotowano występ zespołu Sick Lice w składzie: John James –wokal, Jacek Winkiel – klawisze, Marcin Sucharski – DJ, Łukasz Belcyr – gitara, Olaf Węgier – saksofon. Po występie zespołu, za sprawą zaproszonego DJ na scenie rozebrzmieją rytmy muzyki elektronicznej. Zakończenie imprezy planowane jest na godzinę 01:30. Drugi dzień pikniku zaczyna się w niedzielę 5 lipca o godzinie 10:00 a jego zakończenie planowane jest na godzinę 15:00.

Zapraszamy do spędzenia pierwszego, lipcowego weekendu na stoku w Białym Jarze w Karpaczu gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Więcej informacji odnośnie biegów znajduje się na http://3razysniezka.pl/

 

  • piknik_01
  • piknik_02
  • piknik_03
  • piknik_04
  • piknik_05
  • piknik_06
  • piknik_07
Klauzula informacyjna | Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.