Aktualności

Dzień dziecka to szczególny czas dla wszystkich najmłodszych. Z roku na rok możemy obserwować iż w miejscowościach turystycznych przybywa wiele udogodnień oraz atrakcji dla najmłodszych.

W Polsce dzień dziecka na stale wpisał się do kalendarza od 1952 roku. Z każdym kolejnym rokiem święto to skupiało coraz większą uwagę, by w ostatnich latach zanotować najbardziej dynamiczny wzrost. Obecnie, aby celebrować ten szczególny dzień, dla wszystkich najmłodszych organizowane są specjalne wydarzenia: występy artystyczne, zawody sportowe oraz tworzone oferty specjale, które docelowo ukierunkowane są właśnie dzieci. Jest to przy okazji doskonała okazja do weekendowego wyjazdu poza miasto i skorzystania w tym czasie ze specjalnych. W tych szczególnych momentach zależy nam, aby miejsce, w którym przebywamy przypominało nam nasz rodzinny dom a nasze najmłodsze pociechy były głównymi bohaterami całego zamieszania.

Wielu z nas każdego roku staje przed decyzją - czy czas ten spędzić w rodzinnym zakątku, czy jednak wybrać górski klimat w jednym z pensjonatów gdzie nasze pociechy znajdą dla siebie wiele atrakcji. Dzień dziecka w górskich zakątkach kraju, niesie ze sobą wiele dobrego, choćby możliwość korzystania z wielu atrakcji przygotowanych w tym okresie właśnie dla dzieci.
Jedna z takich propozycji jest właśnie Karpacz w którym każda pociecha, a także rodzice znają coś dla siebie. Zróżnicowana oferta noclegowa dopasowanych jest dla rodzin z dziećmi, jak i gości indywidualnych. Ponadto w samej miejscowości czeka wiele atrakcji.

Jedną z propozycji spędzenia dnia dziecka są atrakcje przygotowane przez Winterpol Karpacz, które będą dostępne w dniach 30 maja do 1 czerwca w Białym Jarze. Już w dniach 30 maja - 1 czerwca wszystkie dzieci do 12 roku życia będą mogły bezpłatnie skorzystać z wyciągu kanapowego Winterpol Karpacz.

W niedzielę 31 maja i poniedziałek 1 czerwca dodatkowo oprócz darmowego przejazdu wyciągiem dla dzieci będą dostępni animatorzy, którzy przy górnej stacji wyciągu przygotowali dla dzieci wiele atrakcji. Dla dzieci przygotowano szereg zabaw ruchowych, konkursów oraz gier. Ponadto dzieci będą mogły uczestniczyć w warsztatach „Bajeczne buźki”. W trosce o najmłodszych farby które będą używane do malowania twarzy są antyalergiczne, bezzapachowe, nietoksyczne i łatwo zmywalne. Pojawią się również animacje z bańkami mydlanymi oraz chodzące maskotki w tym znany już wszystkim mieszkańcom Karpacza Winterek. Każda z pociech będzie mogła również pod okiem i instruktarzem animatora stworzyć balonową postać. Na miejscu będzie dostępna również Hurtownia Mimionków inspirowana bajkowym bohaterem Gru. W tym miejscu dzieci będą mogły odebrać słodką nagrodę w postaci wybranego przez siebie kształtu żelka. Dodatkowo podczas dni dziecka w Białym Jarze dzieci będą mogły skorzystać bezpłatnie z dmuchanego placu zabaw który również będzie zlokalizowany przy górnej stacji wyciągu.

Atrakcje dla dzieci w dniach 31 maja i 1 czerwca będą dostępne w godzinach od 10:00 do 15:00 natomiast możliwość bezpłatnego przejazdu wyciągiem kanapowym będzie w godzinach pracy wyciągu czyli piątek i sobotę od 08:30 do 17:00 oraz w niedzielę i poniedziałek od 08:30 do 16:30.
Zapraszamy do spędzenia tego szczególnego czasu w Białym Jarze gdzie każda najmłodsza pociecha znajdzie coś dla siebie.

  • dzien_dziecka_w_bialym_jarze_01
  • dzien_dziecka_w_bialym_jarze_02
  • dzien_dziecka_w_bialym_jarze_03
  • dzien_dziecka_w_bialym_jarze_04
Klauzula informacyjna | Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.