Aktualności

Zawsze możecie na nas liczyć, więc będziemy w Wami do końca marca a nawet dłużej. W najbliższym czasie planujemy zmianę godzin pracy naszej stacji, więc zachęcamy do zapoznania się z informacją.

Powoli sezon narciarski w kurortach narciarskich w Polsce się kończy, ale nie w Winterpol Kapracz Biały Jar! W najbliższym czasie planujemy zmianę godzin pracy naszej stacji, więc zachęcamy do zapoznania się z informacją.

12 marca po raz szósty odbył się Puchar Białego Jaru czyli zawody narciarskie organizowane przez licencjonowaną Szkołę Narciarską M&M. Każdy z zawodników został przydzielony do odpowiedniej kategorii wiekowej i stawił się na starcie żeby zmierzyć się z resztą zawodników.

W samym sercu Karpacza, u podnóża Śnieżki, w miejscu gdzie swój bieg rozpoczynają trasy turystyczne Karkonoszy powstało wyjątkowe miejsce jakim jest Villa Winterpol. Wysublimowane i nowoczesne wnętrza naszego pensjonatu, bliskość gór, spokój lasu, żywioł wody sprawią że pobyt w naszych wnętrzach zagwarantuje wypoczynek w zupełnie nowym wymiarze.

Bądź na bieżąco i Zapisz się do naszego Newslettera