Aktualności

Ferie zimowe się kończą ale nie oznacza to końca białego szaleństwa. Duże opady śniegu i mróz w grudniu i w styczniu pozwoliły nam zgromadzić duże zapasy śniegu a co za tym idzie- wszystko wskazuje na to, że zima będzie trwała do marca.

Kolejny raz będziemy gościć u nas ekipę z akcją BEZPIECZNY STOK. Jak co roku będziemy edukować ale pamiętając o feriach zimowych- cały program będzie wypełniony zabawami, które będą krążyć wokół zagadnień odpoczynku zimowego i bezpieczeństwa.

Przed nami kolejny weekend pełen wrażeń a wszystko za sprawą Eskowej ekipy, która zawita do nas już 10 – 12 lutego. Winter City to zimowa wersja akcji „ESKA Summer City”. Będzie to wspaniały weekend pełen konkursów, zabawy i dobrej muzyki.

Aktywność na stoku zdecydowanie wzmaga apetyt, a jak jesteśmy głodni to jesteśmy zmęczeni. W naszej stacji narciarskiej Winterpol Karpacz Biały Jar znajduje się kilka punktów gdzie możemy zregenerować siły, posilić się, napić się czegoś ciepłego czy po prostu zrobić sobie krótką przerwę w szusowanku. Różnorodność naszych punktów gastronomicznych zaspokoi najbardziej wymagających smakoszy.

Bądź na bieżąco i Zapisz się do naszego Newslettera